Blogi

Tulevikus on ükssarvik sinine!

Rooma Klubi liikme Gunter Pauli nime seostatakse maailmas lisaks laste lugudele ka sõnapaariga "sinine majandus" ning see visioon kogub maailmas üha enam tuntust. On
selge, et vanaviisi majandades enam häid tulemusi ei saavuta. Mida ja kuidas siis 
muuta? Gunter Pauli vastas detsembri alguses Tallinnas käies Postimehe küsimustele.
Loe lisaks

Räägime kaasa Eesti hariduse tuleviku kujundamisel 

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt on ellu kutsutud algatus Huvitav Kool. Selle algatusega on huvilistel võimalik kujundada Eesti hariduse tulevikku - muuta iga kool huvitavaks õpilastele, õpetajatele, lapsevanematele, hariduse toetajatele ja sõpradele.
Loe lisaks

Oled oodatud jätkukoolitusele!

Oleme Gunteri jätkukoolituse korraldamise lainel ning reedel, 30. oktoobril kell 14-17 on Gunter Pauli taas meiega. Sellele jätkukoolitusele on oodatud nii need, kes osalesid Gunter Pauli eelmise aasta kursusel, kui ka need, kes sel aastal liitusid,  ja tulemas on ka päris uusi huvilisi. Kokku saame Lilleoru õppekeskuses.

Loe lisaks

Gunter Pauli koolitus

2.-4. juulil 2020 viis visionäär, 365 lasteloo autor ja kuue lapse isa Gunter Pauli Lilleorus läbi lugude kaudu õpetamise koolituse. See haritusuuenduslik koolitus oli mõeldud igas haridusastmes õpetajatele, samuti lapsevanematele ja ka kõigile teistele, kes laste ja noortega töötavad.

Loe lisaks