UUDISED

Lugude kaudu õpetamise koolitus tuleb taas!

Meil on taaskord hea meel kutsuda teid haridusuuenduslikule koolitusele, mis toimub Eestis nüüd juba neljandat korda ja mida viib läbi visionäär, 365+ lasteloo autor ja kuue lapse isa Gunter Pauli!  

Koolituse toimumise aeg: 17. - 19. august 2022

Toimumise koht: Lilleoru õppekeskus, Harjumaa

Loe lisaks

Gunter Pauli videointervjuu lastelugudest

Mis inspireerib visionäär Gunter Paulit lastelugusid kirjutama? Milline on tema õppe taga olev pedagoogika ja milliseid intelligentse kajastavad tema lood? Gunter Pauli andis meile kaunil juunikuu pärastlõunal intervjuu ja rääkis neist ning teistestki teemadest. Sealhulgas sellest, kuidas koduõpe on mõjutanud huvi ja vajadust tema lugude järele.

Loe lisaks

Lugude kaudu õpetamise koolitus toimub 2.-4. juulil 2021

Meil on hea meel kutsuda teid haridusuuenduslikule koolitusele, mis toimub Eestis juba kolmandat korda ja mida viib läbi visionäär, 365+ lasteloo autor ja kuue lapse isa Gunter Pauli!  

Koolituse toimumise aeg: 2. juuli kell 10.00 - 4. juuli kell 17.00
Toimumise koht: Lilleoru õppekeskus, Harjumaa

Loe lisaks

Tulevikus on ükssarvik sinine!

Rooma Klubi liikme Gunter Pauli nime seostatakse maailmas lisaks laste lugudele ka sõnapaariga "sinine majandus" ning see visioon kogub maailmas üha enam tuntust. On
selge, et vanaviisi majandades enam häid tulemusi ei saavuta. Mida ja kuidas siis 
muuta? Gunter Pauli vastas detsembri alguses Tallinnas käies Postimehe küsimustele.
Loe lisaks

Räägime kaasa Eesti hariduse tuleviku kujundamisel 

Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt on ellu kutsutud algatus Huvitav Kool. Selle algatusega on huvilistel võimalik kujundada Eesti hariduse tulevikku - muuta iga kool huvitavaks õpilastele, õpetajatele, lapsevanematele, hariduse toetajatele ja sõpradele.
Loe lisaks

Arhiiv