Kommenteeri

Lugude kaudu õpetamise koolitus toimub 2.-4. juulil 2021 Lilleorus

Kutsume Sind rõõmuga inspireerivale koolitusele, mis toimub juba kolmandat korda Eestis ja mida viib läbi visionäär, 365 lasteloo autor ja kuue lapse isa Gunter Pauli! Sageli ei teata, et tuntud innovaatiline ettevõtja pühendab poole oma ajast lastele ja noortele lugude kirjutamisele ja hariduse uuendamisele.

Koolituse toimumise aeg: 2. juulil kell 10.00 - 4. juulil kell 17.00
Toimumise koht: Lilleoru, Harjumaa

"Igaüks meist saab võtta õpetaja auväärse rolli." - Gunter Pauli

Koolitus on mõeldud igas haridusastmes õpetajatele, samuti lapsevanematele, koolijuhtidele, haridusuuendajatele ja ka kõigile teistele, kes laste ja noortega töötavad.

Koolitus toetab laste ja noorte suunamisel, annab lisateadmisi erinevates teadusvaldkondades ja loomingulised töövahendid lugude kaudu õpetamiseks.

Integreeritud õpe hõlmab viite erinevat oskuste komplekti ehk intelligentsust: akadeemiline teadmine, emotsionaalne intelligentsus, kunstiline väljendus, öko-kirjaoskus ja ellurakendamise võimekus.

Õppeprogrammi aluseks on teaduslik lähenemine ja haridusuuenduslik metoodika, mis toetub ülemaailmse ZERI Learning Initiative võrgustiku ja Gunter Pauli tööle.

Õppematerjaliks on Gunter Pauli kirjutatud lood, mis sündisid isa armastusest oma laste vastu, et jagada nendega avastusi laiast maailmast ja kohtumistest inspireerivate inimestega. Samuti, et aidata neil mõista tema tööd – uuel sinise majanduse mudelil põhinevaid projekte, mis lähendavad loodust ja teadust ning rakendavad looduslike ökosüsteemide tarkust. Lood on lastele igas kooliastmes, alates lasteaiast. Esimene lugu "The Strongest Tree" valmis enam kui 20 aastat tagasi, tänaseks on sarjas "Gunter's Fables" kokku 365 lugu. Eesti keeles on tänaseks ilmunud 12 esimest lugu.

  • Osaleja saab igapäevatöös kasutamiseks koolituselt kaasa osta eriliselt soodsa hinnaga Gunter Pauli 12 eestikeelset lastelugude raamatut.
  • Põhikoolitusele järgnevad lugude kasutusele võtmist ja omavahelist koostööd toetavad jätkukoolitused ja arutelud.
  • Koolitus on inglise keeles, soovijatele tõlkega eesti keelde.
  • Soovi korral saab kohapeal ka ööbida ja hommikusööki süüa.
  • Koolitus toimub Lilleoru õppekeskuses, Harjumaal.
Registreerumiseks täida palun allolev küsimustik SIIN LINGIL!

Osalustasu: €60 (toetajahind 120€ või 180€), mis sisaldab kolmepäevast suurepärast ja inspireerivat koolitust. Lisanduvad lõuna- ja õhtusöögid 14€/päev.

Kel on võimalust ja soovi toetada, saad valida toetajahinnaga pääsme 120€ või 180€. See on oluline abi ots-otsaga kokku tulemisel ja eriti suureks abiks juhul, kui peaks ikka veel kehtima piirangud osalejate arvule.

Soovi korral saab kohapeal ka ööbida (majutusvõimalused 5–40€/öö, kõige soodsam oma telgiga).

Kohtumiseni juba juulis!

REGISTREERU KOOLITUSELE SIIN!

Lisa kommentaar

Email again: