Kommenteeri

Lugude kaudu õpetamise koolitus toimub 2.-4. juulil 2021

Meil on hea meel kutsuda teid haridusuuenduslikule koolitusele, mis toimub Eestis juba kolmandat korda ja mida viib läbi visionäär, 365+ lasteloo autor ja kuue lapse isa Gunter Pauli!  

Koolituse toimumise aeg: 2. juuli kell 10.00 - 4. juuli kell 17.00
Toimumise koht: Lilleoru õppekeskus, Harjumaa

"Igaüks meist saab võtta õpetaja auväärse rolli." - Gunter Pauli

Gunter Pauli on välja töötanud õpetamise viisi, mis paneb kokku lugude jutustamise, teaduslikud teadmised ja kogemusliku õppe. Selle abil õpivad lapsed nägema maailma kui terviklikku seostatud süsteemi. Saavad aru asjade vahelistest seostest ja mõjudest, lahendavad ka keerulisemaid väljakutseid ning õpivad kasutama oma loovust uute nutikate lahenduste väljatöötamisel.

See lähenemine sobib kasutamiseks nii kodus kui ka koolisüsteemis ja on osa tavaõppest juba täna paljudes koolides Ameerika Ühendriikides, Euroopas, Lõuna-Ameerikas ja Kaug-Idas. Hiina on Gunter Pauli lugude ja metoodika järgi õpetamas koolides üle terve kogu maa. Me tahame väga, et ka Eesti lapsed saaksid eluks sama hea stardipositsiooni ning võimaluse õppida viisil, mis on tõeliselt loomulik, arendav ja huvitav.

Tänaseks on Eestis toimunud kaks Gunter Pauli poolt läbi viidud lugude kaudu õpetamise koolitust, ligi 200 osalejaga. Mitmed õpetajad on tänaseks seda metoodikat juba oma igapäevatöös edukalt rakendanud, veel rohkemad aga ootavad võimalust see meie lasteni tuua ja tavapärasesse õppetöösse integreerida.

Õppematerjaliks on Gunter Pauli kirjutatud lood, mis sündisid isa armastusest oma laste vastu, et jagada nendega avastusi laiast maailmast ja kohtumistest inspireerivate inimestega. Samuti, et aidata neil mõista tema tööd – uuel sinise majanduse mudelil põhinevaid projekte, mis lähendavad loodust ja teadust ning rakendavad looduslike ökosüsteemide tarkust. Lood on lastele igas kooliastmes, alates lasteaiast. See on õpe, mis on lastele ja tegelikult kõikidele inimestele loomulik ja loomuomane. See on õpe, mida oleksime ka ise tahtnud koolis kogeda!

  • Osalema on oodatud õpetajad, lapsevanemad, koolijuhid, haridusuuendajad ja kõik teised, kes igapäevaselt töötavad laste ja noortega.
  • Osaleja saab igapäevatöös kasutamiseks osta eriliselt soodsa hinnaga Gunter Pauli 12 eestikeelset raamatut.
  • Põhikoolitusele järgnevad lugude kasutusele võtmist ja omavahelist koostööd toetavad jätkukoolitused ja arutelud.
  • Koolitus on inglise keeles, soovijatele tõlkega eesti keelde.
  • Soovi korral saab kohapeal ka ööbida ja hommikusööki süüa.
  • Koolitus toimub Lilleoru õppekeskuses, Harjumaal.

Registreerumiseks täida palun allolev küsimustik SIIN LINGIL!

Osalustasu: €60 (toetajahind 120€ või 180€), mis sisaldab kolmepäevast suurepärast ja inspireerivat koolitust. Lisanduvad lõuna- ja õhtusöögid 14€/päev.

Soovi korral saab kohapeal ka ööbida (majutusvõimalused 5–40€/öö, kõige soodsam oma telgiga).

Kohtumiseni juba juulis!

REGISTREERU KOOLITUSELE SIIN!

Lisa kommentaar

Email again: