Kommenteeri

Oled oodatud jätkukoolitusele!

Oleme Gunteri jätkukoolituse korraldamise lainel ning reedel, 30. oktoobril kell 14-17 on Gunter Pauli taas meiega. Sellele jätkukoolitusele on oodatud nii need, kes osalesid Gunter Pauli eelmise aasta kursusel, kui ka need, kes sel aastal liitusid,  ja tulemas on ka päris uusi huvilisi. Kokku saame Lilleoru õppekeskuses.

Väga tõenäoliselt on kohapeal ka Gunter Pauli ise ja kui tõesti tulevad reisitakistused, osaleb ta üle videosilla ja kokku saame ikka!

Soovi korral saad ka sa ise osaleda videosilla teel. Ja meil on teile varuks veel eriti hea uudis – saame pakkuda osalemise täiesti tasuta! 

 Niisiis pane palun end koolitusele kirja, sel lingil on võimalik valida, kas soovid tulla kohale või osaleda online. Praeguste nõuete kohaselt saame lubada saali kuni 50 inimest, nii et kes ees, see sees! 

Programm on järgmine: 

  • Uudiseid vahepealsetest arengutest – Gunter. Küsimused ja arutelu

  • Tee-, kohvi- ja jutupaus

  • Gunteri lugude lastega kasutamise kogemuste jagamine – Margit Randmaa, õpetaja Põltsamaa Ühisgümnaasiumis, koduõppe õpetaja ja koordinaator Kadi Künnapuu Tartu Luterliku Peetri Kooli juures, Kristel Saage ja Reeli Ungerson Gaia Koolist. Küsimused ja arutelu

  • Uudiseid vahepealsetest arengutest Eestis, mõned küsimused ja arutelu

Gunter Pauli ei tee kunagi kaht ühesugust etteastet – need sünnivad alati koha peal ja suuresti koostöös osalejatega. Eriti oli seda näha sellesuvisel koolitusel, kus osalejate küsimuste ning mõtete baasil tekkis suurepärane dialoog. Ka 30. oktoobril toimuv kohtumine on oodatavalt uudne ja innustav.

Inspiratsiooniks soovitame vaadata õpetaja Margit Randmaa allolevat intervjuud. Ja kuulata siin lingil 3 audiolugu, mille näitlejad Maria ja Robert Annus lahkesti sisse lugesid.

Kohtumiseni Lilleorus!


Lisa kommentaar

Email again: